Naprawa AGD

Naprawa sprzętu AGD Częstochowa i okolice

Współczesne sprzęty AGD w większości przypadków wykazują usterki jeszcze podczas trwania okresu gwarancyjnego. Po kilku latach eksploatacji większość wymaga wymiany na nowe lub gruntownych napraw. Są to urządzenia takie jak lodówki, pralki, kuchenki, zmywarki, miksery, ekspresy, blendery, roboty kuchenne.

W momencie, gdy tego typu sprzęt zacznie się psuć lub całkiem odmówił współpracy z nieokreślonych przyczyn, możecie Państwo liczyć na nas.

Dobrze wiemy, że codzienne funkcjonowanie bez urządzeń takich jak pralka lodówka kuchenka jest dość skomplikowane szczególnie jeśli mamy w domu dzieci.

W takiej sytuacji pomoc fachowca jest absolutnie niezbędna i to w jak najkrótszym czasie.

Nasza firma od bardzo wielu lat specjalizuje się w naprawach sprzętu AGD na terenie Częstochowy i okolicznych miejscowości. Na bieżąco analizujemy nowe technologie, monitorujemy rynek śledząc rozwój technologiczny sprzętu AGD. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą usterką i awarią.

Z naszej strony otrzymają państwo również fachowe doradztwo w zakresie wyboru nowych urządzeń, gdy niestety konieczna jest wymiana. W dzisiejszych czasach często spotykamy się z urządzeniami w zabudowie.

Mogą one pozory sprawiać spore problemy jeżeli nadejdzie konieczność zmiany. Niemal każdy klient obawia się problemów. Dzięki nam można być całkowicie spokojnym, ponieważ potrafimy poradzić sobie z wymianą sprzętu w zabudowie tak, aby nie uszkodzić ani sprzętu, ani mebli.

Zakres naszego działania to głównie:

Częstochowa, Kłobuck, Blachownia, Mykanów, Lubojna, Miedźno, Biała, Kamyk, Łobodno, Mokra, Popów, Ważne Młyny, Wręczyca, Konopiska, Kościelec, Kokawa, Rędziny, Rudniki itd
szczypior-dom-naprawa-agd.jpg
kagd1.jpg
tel. kom. 602-423-374
e-mail: szczypiortech@gmail.com

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

UDOSTĘPNIJ TĄ STRONĘ

UDOSTĘPNIJ NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, WYŚLIJ ZNAJOMEMU MAILEM LUB WYDRUKUJ, JEŚLI CHCESZ

© 2018 Marcin Szczypiór - www.szczypior-tech.pl - All Rights Reserved.