O nas

czyli jaki jest zakres naszych usług?
szczypior-dom-logo1.jpg

WITAJ!!! Realizuejmy montaż i serwis klimatyzacji do biur, mieszkań, domów, firm, sklepów. Oferujemy Monitoring, telewizja przemysłowa CCTV. Wykonujemy montaż anten telewizji naziemnej (okablowania domów i budynków mieszkalnych). Wykonujemy montaż anten satelitarnych, Cyfra Plus, telewizja n, Cyfrowy Polsat, telewizja na kartę.

szczypior-dom.jpg

Jeśli jesteś na etapie planowania, bądź w trakcie budowy czy remontu domu, mieszkania, lokalu, obiektu, w którym przerwidujesz użytkowanie odbiorników telewizyjnych, kamer przemysłowych, internetu, to powinieneś się z nami skontaktować nak najszybciej.

Wiedz, że nie wszystko da się połączyć bez kabli bezproblemowo. Nawet jeśli to możliwe, to będzie kosztowne i zarazem nie łatwe. Może okazać się, że wydane niestety zostanie więcej pieniedzy niż to konieczne.

Jeśli w odpowiednim czasie przemyślisz to i zrealizujesz okablowanie Twojego obiektu, to unikniesz zbędnych stresów i kosztów w przyszłości. Podczas prac elektrycznych warto zadbać o odpowiednią ilość i jakość przewodów w odpowiednich miejscach.

Poniżej znajduje się lista usług wykonywanych przez naszą firmę:

 1. Instalacja i serwis urządzeń klimatyzacyjnych w obiektach mieszkalnych i użytkowych.
 2. Instalacja, projektowanie oraz serwis monitoringu czyli telewizja przemysłowa analogowa oraz wysokiej rozdzielczości IP
 3. Projektowanie i wykonawstwo instalacji zbiorczych w domach, budynkach firmowych, pensjonatach, hotelach, przychodniach oraz szpitalach. Zalicza się do tego instalacje proste jak i te złożone oparte o Multiswitche, stacje czołowe itdInstalacje, serwis i ustawianie anten telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T
 4. Montaż projektorów multimedialnych w domach, szkołach, salach wykładowych.
 5. Montaż telewizorów na wszelkiego typu ścianach i różnych uchytach płaskich jak i regulowanych.
 6. Wykonywanie nagłośnień w salach wykładowych, salonach spa, sklepach, pubach, sklepach, marketach itp
 7. Montaż i konfiguracja multiroom-u, przewodowo i bezprzewodowo, w oparciu o splitery a także w oparciu o sieci lokalne LAN
 8. Konfiguracja dekoderów satelitarnych pracujących na systemie linux (Dreambox, VU Marysus, Nbox E2)
 9. Instalacja i konfiguracja kin domowych.
 10. Instalacje, ustawienie i serwis anten satelitarnych wszelkiego typu, dla każdej platformy polskiej (nc+, polsat, TNK), w tym  również strojenie anten satelitarnych na inne pozycje satelitarne dostępne w naszej szerokości geograficznej (Hotbird, Astra, Astra II, Syrius, Thor, amos itp)
 11. Instalacja i serwis anten GSM.
 12. Serwis sprzętu AGD i naprawą sprzętu gospodarstwa domowego: pralki, lodówki, kuchnie elektryczne, roboty kuchenne, odkurzacze, naprawa urządzeń chłodniczych.

Jest wiele pokrewnych tematów, które robimy. Jeśli coś, czego szukasz, nie snajduje się na powyższel liście, to zadzwoń i zapytaj. Może jest to coś, czym się zajmujemy.

Ceny realizowanych przez nas usług są ustalane są zawsze indywidualnie, ponieważ są one uzależnione od kosztów dojazdów wynikających z odległości od miejsca docelowego, czasu realizacji usługi oraz stopnia skomplikowania realizowanej usługi.

kklima3.jpg
kalarmy1.jpg
kmonitoring1.jpg
kagdnew1.jpg

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

UDOSTĘPNIJ TĄ STRONĘ

UDOSTĘPNIJ NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, WYŚLIJ ZNAJOMEMU MAILEM LUB WYDRUKUJ, JEŚLI CHCESZ

© 2018 Marcin Szczypiór - www.szczypior-tech.pl - All Rights Reserved.