Klimatyzacja budynków

Profesjonalna instalacja i serwis klimatyzacji budynków.
Myślisz o zakupie i montażu klimatyzacji w domu, biurze, firmie lub sklepie? Doskonale, jesteś we właściwym miejscu! Wykonamy dla Ciebie profesjonalny montaż klimatyzatorów domowych i komercyjnych. Dzięki naszj fachowości i wieloletniemu doświadczeniu będą Państwo cieszyć się niezawodnym działaniem klimatyzacji w domu, biurze, firmie lub sklepie przez długie lata.

Cena montażu klimatyzacji zawsze ustalamy indywidualnie. Wynika to z faktu uzaleznienia jej od wielu czynników, np. liczby i grubosci ścian, w których należy wywiercić lub wykuć otwory, wysokości wykonywanych prac, liczby niezbędnych akcesoriów montażowych, ilości i rodzaj użytego materiału, itd.
Specjalizujemy się w dobieraniu oraz montażu najbardziej odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Wykonujemy instalacje wentylacyjne oraz systemy klimatyzacji w mieszkaniach, domach, pojedynczych pomieszczeniach biurowych oraz w dużych obiektach przemysłowych.

Pomożemy wykonać:
  • dobór właściwych urządzeń,
  • dobór mocy chłodniczej,
  • prawidłowo rozmieścić urządzenia klimatyzacyjne oraz wentylacyjne w pomieszczeniach, aby sprawność urządzeń była optymalna przy maksymalnym ograniczeniu zużycia energii elektrycznej,
  • zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Technologia DC INVERTER

dcinverter

 

DC INVERTER Klimatyzatory standardowe posiadają sprężarkę pracującą ze stałą prędkością obrotową. Takie rozwiązanie uniemożliwia regulowanie wydajności klimatyzatora. Klimatyzatory wykorzystujące technologie DC Inverter mogą płynnie regulować moc poprzez zmiany prędkości obrotowej sprężarki, a co za tym idzie zmniejszenie zużycie energii do 44 % w porównaniu z urządzeniami standardowymi. Urządzenia wykorzystujące technologie DC Inverter szybciej uzyskują w pomieszczeniu żądaną temperaturę oraz utrzymują ją na stałym poziomie, co daje większy komfort.


Zapraszamy Państwa do nawiązania kontaktu z nami. Pozwoli to nam na zebranie zbędnych informacji na temat planowanych prac i oszacować w przyblizeniucenę montażu urządzeń.

Zakres naszego działania to głównie:

Częstochowa, Kłobuck, Blachownia, Mykanów, Lubojna, Miedźno, Biała, Kamyk, Łobodno, Mokra, Popów, Ważne Młyny, Wręczyca, Konopiska, Kościelec, Kokawa, Rędziny, Rudniki itd
szczypior-dom-klima.jpg
kklima3.jpg
tel. kom. 602-423-374
e-mail: szczypiortech@gmail.com

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

UDOSTĘPNIJ TĄ STRONĘ

UDOSTĘPNIJ NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, WYŚLIJ ZNAJOMEMU MAILEM LUB WYDRUKUJ, JEŚLI CHCESZ

© 2018 Marcin Szczypiór - www.szczypior-tech.pl - All Rights Reserved.