Montaż anten GSM/LTE dla domu i firmy

Profesjonalna instalacja anten GSM
W przypadku zaistnienia problemów z zasięgiem telefonów gsm i smartfonów istnieją tehcniczne mozliwości wyeliminowania tego problemu w nimal kazdym obiekcie. Doskonałem rozwiązaniem będą tu wzmacniacze (repeatery). Powodują one, że brak zasięgu wewnątrz naszego obiektu, takiego jak dom, sklep, biuro, magazyn czy mieszkanie, zostaną pokryte zasięgiem telefonii komórkowej. 

Tego typu instalacje realizujemy w obiektach, które sa w trakcie bydowy, najlepiej w stanie surowym. Dzięki temu możemy wszystko przygotować do późniejszego montażu. Jesli mamy doczynienia z lokalem, obiektem użytkowanym obecnie to niemal zawsze istnieje jakiś sposób na to, aby poprowadzić instalacje.

Jeżeli mówimy o mieszkaniu, domku, biurze lub sklepie, to najczęściej wystarcza instalacja anteny zewnętrzej, wewnętrzenej i repeatera.

W przypadku obiektu o wiekszej kubaturze, musimy zastosować bardziej skomplikowane rozwiązania oraz bardziej zaawansowane urządzenia.

Instalacja GSM/LTE przywróci w Twoim domu oraz firmie normalne rozmowy telefoniczne

Tego typu sprzęt, który do niedawna mogły stosować banki i wielkie korporacje, a także wojsko i policja, dziś może mieć u siebie każdy, kto ma słaby zasięg. Świat idzie naprzód każdego dnia. Nie pozostawaj za nim w tyle!

Instalacja wzmacniajaca sygnał GSM/LTE rozwiązuje problemy również w hotelach, pensjonatach, obiektach uzyteczności publicznej i w wielu róznych miejscach, w których sygnał sieci telefonii komórkowej jest zwyczjnie słaby, przez co rozmowy lub połączenia z Internetem jest na badzo nieskim poziomie jakościowym lub w ogóle niemożliwe.
Z naszj strony zapewniamy serwis oraz instalację wzmacniaczy GSM i anten.

Nowoczesna instalacja internetu LTE spowoduje, że strony internetowe będą szybko się szybko i płynnie ładować. Pozwoli to również szybka wysyłkę zdjęć emailem czy też oglądanie filmów bez zacinania się i zatrzymywania w trakcie seansu. Technologia internetu LTE zapewnia błyskawiczne buforowanie oraz pobieranie plików.

Antenę LTE w Państwa budynku instalujemy na możliwie najwyższym punkcie budynku i po dokonaniu stosownych pomiarów, co zapewni doskonały odbiór sygnału. Sygnał z zainstalowanej anteny zostaje doprowadzony do zainstalowanego routera, który następnie przekazuje internet poprzez sieć WiFi oraz poprzez okablowanie ethernet doprowadzone do gniazd zainstalowanych wewenątrz budynku.

To KONIEC z problemem braku zasięgu i urywających sie rozmów oraz transmisji danych! Teraz odzyskasz dobry sygnał we wszystkich dostępnych sieciach komórkowych.

Zakres naszego działania to głównie:

Częstochowa, Kłobuck, Blachownia, Mykanów, Lubojna, Miedźno, Biała, Kamyk, Łobodno, Mokra, Popów, Ważne Młyny, Wręczyca, Konopiska, Kościelec, Kokawa, Rędziny, Rudniki itd
szczypior-dom-anteny.jpg
kanteny-gsm1.jpg
tel. kom. 602-423-374
e-mail: szczypiortech@gmail.com

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

UDOSTĘPNIJ TĄ STRONĘ

UDOSTĘPNIJ NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, WYŚLIJ ZNAJOMEMU MAILEM LUB WYDRUKUJ, JEŚLI CHCESZ

© 2018 Marcin Szczypiór - www.szczypior-tech.pl - All Rights Reserved.