Monitoring i telewizja CCTV dla domu i firmy

System monitoringu dla Twojego domu oraz firmy.

W dzisiejszych czasach zabezpieczenie Twojego domu lub firmy to konieczność. W tej sytuacji system monitoringu to bezsprzeczna podstawa bezpieczeństwa.

Możliwość podglądu sytuacji w mieszkaniu, w domu, w biurze, na hali produkcyjniej czy też na zewnątrz budynków, przez 24h na dobę wszędzie tam, gdzie istnieje stałe połączenie internetowe, daje możliwość doskonałe kontroli tego, co dzieje się w Twoim otoczeniu.

Komputer PC, laptop, tablet, komórka... na wszystkich tego typu urządzeniach można uzyskać obraz Twoich kamer.

Najnowsze rozwiązania kamer IP pozwalają na uzyskanie obrazu FULLHD oraz lepszego przy jednoczesnych niskich kosztach zakupu sprzętu.

Już teraz możesz wykonać krok w tym kierunku. Możesz się cieszyć idealnie czytelnym obrazem zdarzeń rejestrowanych przez Twój własny monitoring!

Pomożemy w doborze sprzętu i zainstalujemy dla Ciebie najnowsze rozwiązania kamer IP, tak, aby da Ci pewność bezpieczeństwa twojego otoczenia.
Już nie ma takich miejsc, których nie można by zdalnie monitorować. Kamery IP poradzą sobie nawet z totalną ciemnością i wyślą film z podejrzanego wydarzenia na dowolny adres w Internecie. Jesli coś się z nimi stanie, np. jeśli ich obiektywy zostaną rozogniskowane lub zasłonięte, podniosą alarm. Zaawansowane oprogramowanie pozwala wykrywać ruch i śledzić intruzów przechodzących z zasięgu jednej kamery do drugiej.

Istota cyfryzacji polega na wykorzystaniu do łączności sieci Ethernet. W dzisiajszych czasach dostęp do takiej sieci nie stanowi problemu. Kamery IP są włączone bezpośrednio do sieci i mogą udostępniać obraz nawet z bardzo dużych odległości.

Zakres naszego działania to głównie:

Częstochowa, Kłobuck, Blachownia, Mykanów, Lubojna, Miedźno, Biała, Kamyk, Łobodno, Mokra, Popów, Ważne Młyny, Wręczyca, Konopiska, Kościelec, Kokawa, Rędziny, Rudniki itd
szczypior-dom-cctv-monitoring.jpg
kmonitoring1.jpg
tel. kom. 602-423-374
e-mail: szczypiortech@gmail.com


Współpracujemy z firmą
solid.jpg

BCS Manager - Podgląd bieżący

BCS Manager - odtwarzanie i kopia nagrań

Wideodomofony IP BCS. Konfiguracja systemu. Część 1.

Wideodomofony IP BCS. Konfiguracja systemu. Część 2.

BCS Viewer Lite - Aplikacja na smartfona z Androidem

bcs-viewer-lite1.png
bcs-viewer-lite2.png
bcs-viewer-lite3.png
bcs-viewer-lite4.png
bcs-viewer-lite5.png
bcs-viewer-lite6.png
BCS Viewer Lite to bezpłatna wersja aplikacji do zarządzenia oraz obsługi systemów telewizji przemysłowej IP BCS dla telefonów komórkowych z systemem Android. Umożliwia podgląd kamer IP, rejestratorów (NVR, DVR, CVR) oraz wideodomofonów IP marki BCS.

BCS Viewer Lite działa zarówno w lokalnej sieci Wifi, jak również sieci GSM po przekierowaniu portów danego urządzenia na routerze lub w przypadku użycia funkcji P2P (funkcja P2P jest dostępna dla wybranych urządzeń). Sygnalizacja wywołania z wideodomofonu działa za pośrednictwem funkcji Push Alarm, która wymaga podłączenia systemu do Internetu.
Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mm.android.direct.BCSViewLite

Aplikacja mobilna BCS Point

bcs1.png
bcs2.png
bcs3.png
bcs4.png
bcs5.png
bcs6.png
bcs7.png
BCS Point to bezpłatna wersja aplikacji do zarządzenia oraz obsługi systemów telewizji przemysłowej IP dla telefonów komórkowych z systemem Android. Umożliwia podgląd kamer IP, rejestratorów NVR marki BCS Point.

BCS Point działa zarówno w lokalnej sieci Wifi, jak również sieci GSM po przekierowaniu portów danego urządzenia na routerze lub w przypadku użycia funkcji P2P (funkcja P2P jest dostępna dla wybranych urządzeń).

Źródło http://www.bcscctv.pl/

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

UDOSTĘPNIJ TĄ STRONĘ

UDOSTĘPNIJ NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, WYŚLIJ ZNAJOMEMU MAILEM LUB WYDRUKUJ, JEŚLI CHCESZ

© 2018 Marcin Szczypiór - www.szczypior-tech.pl - All Rights Reserved.