Systemy alarmowe

Profesjonalna instalacja i serweis Systemów Alarmowych
Każdy człowiek ceni bezpieczeństwo. Zarówno swoje własne jak i swojego mienia. W trosce o bezpieczeństwo, komfort psychiczny oraz spokój o własne mienie warto wykonać w swoim obiekcie montaż instalacji alarmowej.

Bezustanny rozwój technologii doprowadził do tego, że instalacja może być wykonana beprzewodowo. Oznacza to, między innymi, że nie będziemy musieli ingerować w wystrój wnętrza Państwa domu lub firmy. Instalacja będzie miała pełną funkcjonalność przy zachowaniu integracji wizualnej z Państwa pomieszczeniami.
 
Podczas dokonywania montazu instalacji alarmowych, stosujemy najnowocześniejsze i sprawdzone urządzenia i narzedzia. Jeśli mają Państwo instalacje alarmową, to  świadczymy także usługi konserwacji i modernizacji starszych systemów alarmowych.
 
Dopełnieniem systemów alarmowych są systemy obserwacyjne i monitoringowe. Mają one zastosowanie w domach, mieszkaniach, biurach oraz innych lokalach. Dla celów monitoringu obiektów przemysłowych oferujemy złożone systemy telewizji przemysłowej z cyfrowym zapisem obrazu video z możliwością zdalnego podglądu i obsługi przez internet, lokalną sieć komputerową lub przez modem 3G/LTE.
 
Nasza firma wykonuje także domofony i wideodomofony. Sa one niezbędnym elementem każdego mieszkania, domu, biura oraz innych obiektów, w których jest konieczność ograniczenia ruchu lub identyfikacji osób przy wejściu.
Potrzeba poczucia bezpieczeństwa jest jedną z najbardziej podstawowych wartości w życiu człowieka. Okablowanie instalacji alarmowej powinno się wykonać razem z instalacją elektryczną. Niema sensu tego odkładać na później. Im wcześniej zostanie wykonany system alarmowy, tym szybciej dom, mieszkanie czy firma, będą bezpieczne.

Pomożemy Państwu w wyborze idealnych opcji, które będą dostosowane do Państwa potrzeb. Dotyczy to zarówno budowy nowej instalacji alarmowej, jak i remontu, modernizacji, rozbudowy juz posiadananej instalacji alarmowej.

Zakres naszego działania to głównie:

Częstochowa, Kłobuck, Blachownia, Mykanów, Lubojna, Miedźno, Biała, Kamyk, Łobodno, Mokra, Popów, Ważne Młyny, Wręczyca, Konopiska, Kościelec, Kokawa, Rędziny, Rudniki itd
szczypior-dom-alarmy.jpg
kalarmy1.jpg
tel. kom. 602-423-374
e-mail: szczypiortech@gmail.com

Współpracujemy z firmą
solid.jpg

PERFECTA CONTROL - zdalne sterowanie alarmem PERFECTA

SATEL | Inteligentne systemy alarmowe

SATEL: bezpieczeństwo na co dzień

SATEL - Toolroom

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń pod numer +48 602-423-374 

UDOSTĘPNIJ TĄ STRONĘ

UDOSTĘPNIJ NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, WYŚLIJ ZNAJOMEMU MAILEM LUB WYDRUKUJ, JEŚLI CHCESZ

© 2018 Marcin Szczypiór - www.szczypior-tech.pl - All Rights Reserved.